Bölge

19 MAYIS YALOVA’DA COŞKUYLA KUTLANDI

19 MAYIS YALOVA’DA COŞKUYLA KUTLANDI Yalova Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutladı. Yalova 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen programa..

19 MAYIS YALOVA’DA COŞKUYLA KUTLANDI

19 MAYIS YALOVA’DA COŞKUYLA KUTLANDI

Yalova Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102. yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutladı.

Yalova 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen programa Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü, Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Bahattin Erbay, Ahmet Sarıduman, Volkan Dadaloğlu ve vatandaşlar katıldı.

Ay Yıldızlı Bayrak Yürüyen Köşk Üzerinde

Yalova Belediyesi ve Yalova Havacılık Spor Kulübü ortaklığında Doğu Sahil Bandında paramotor pilotu tarafından gerçekleştirilen Türk bayraklı gösteriyi Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yürüyen Köşk’ten izledi. Yürüyen Köşk üzerinde ay-yıldızlı Türk bayrağımız paramotorlu pilot tarafından dalgalandırıldı. Havada adeta görsel şölen yaşatan pilot, Yalovalılar tarafından büyük beğeni ile izlendi. Başkan Vekili Mustafa Tutuk, paramotorlu pilotu selamlayarak, köşk önünde fotoğraf verdi.

19 Mayıs Otobüsü Gençlere Keyifli Dakikalar Yaşattı

Gençler için özel hazırlanan 19 Mayıs Otobüsü Yalova’nın mahallerini dolaşarak, marşlar eşliğinde gençlere keyifli dakikalar yaşattı. Yalova Belediyesi’nin bu etkinliği Z kuşağı tarafından büyük ilgi gördü.

19.19’da Tüm Türkiye Tek Yürek Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 81 ilde eş zamanlı olarak 19.19’da gerçekleştirilen İstiklal Marşı okuma programı Yalova’da da 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı. Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve protokol üyelerinin katılımıyla vatandaşlar ile birlikte saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımız gür bir şekilde söylendi.

Yalova Belediyesi tarafından 19 Mayıs’a özel düzenlenen havai fişek gösterisi Yalovalıların kalplerini fethetti. Havai fişek gösterisi güzel görüntüler oluşturdu. Sosyal medya üzerinden paylaşılan görüntüler vatandaşlar tarafından beğenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL