Bölge Genel

ALTINOVA, TURİZMDE DE MARKA OLACAK

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, Yalova’nın mevcut ve önceli dönem belediye Başkanları ve ailelerini Hersek Lagününde ağırladılar. Nane çayı ikram edildi Altınova Belediye Başkanı Dr…

ALTINOVA, TURİZMDE DE MARKA OLACAK

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, Yalova’nın mevcut ve önceli dönem belediye Başkanları ve ailelerini Hersek Lagününde ağırladılar.

Nane çayı ikram edildi

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral, belediye başkanları ile ailelerini Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesinde ağırladı.

Başkan Oral, meslektaşlarını ilk olarak, Altınova’nın önemli markası Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesinin kafe, restoran bölümü olan Coffee Chefs Lounge’da ağırladı. Kahvaltının ardından Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesini gezerek Başkan Oral ve ilgililerden bilgi alan misafirler, bitkileri tek tek incelediler. Bahçe içerindeki satış mağazasını da gezen misafirlere Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçesinde üretilen nane çayı ikram edildi.

Ailece buluştular

Güzel bir geçirme fırsatı bulduklarını ifade eden Başkan Oral, “Belediye başkanlarımızla ailece buluştuk. Başkanlarımız ile kıymetli ailelerini, Tıbbi Aromatik Bitkiler Bahçemizde ağırlamaktan memnuniyet duydum. Keyifli sohbetlerimize; şifalı otlarımız, lezzetlerimiz ve flamingolarımızın görsel şovları eşlik etti. Tüm değerli konuklarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL