Bölge Gündem

BAŞKAN ORAL: BABALARIMIZIN DEĞERİNİ BİLELİM

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yayınladığı mesajla Babalar Günü’nü kutladı. Geçtiğimiz yıl babasını kaybeden Oral; babasız, Babalar Günü’nü çok eksik ve buruk kutladığını kaydetti. “Babalarımız ailemizin temel direğidir” Babaların..

BAŞKAN ORAL: BABALARIMIZIN DEĞERİNİ BİLELİM

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yayınladığı mesajla Babalar Günü’nü kutladı. Geçtiğimiz yıl babasını kaybeden Oral; babasız, Babalar Günü’nü çok eksik ve buruk kutladığını kaydetti.

“Babalarımız ailemizin temel direğidir”

Babaların ailenin temel direği olduğunu söyleyen Başkan Oral, “Babalarımız toplumdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temel direğidir. Babalar evlatlarına her zaman yol göstericidir. Benim babam da benim için öyleydi. Hayatı boyunca maddi, manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan babalarımızdır. Onların en önemli gayesi çocuklarını toplumda maddi ve manevi olarak en iyi şekilde yetiştirip, en iyi imkânlara kavuşmalarını sağlamaktır.

“Sadece yılın bir günü değil”

Hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımız, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti mutlulukla sarf etmektedirler. Babalar çocuklarının iyilik ve başarılarıyla daima gurur duyarlar. Bu gibi özel günler, babalarımıza sevgimizi yansıtmak için bir vesile olmalı. Ancak onlara olan duygularımızı sadece yılın bir günü değil, her gün göstermeliyiz. Sevgisini her zaman üzerimizde hissettiğimiz dün, bugün ve yarın da hep yüreğimiz kadar yakınlarımızda olan babaların mutlu gününü yürekten kutluyor, hepsine saygı ve sevgilerimi sunuyorum, kaybettiğimiz babalarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL