Bölge

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK “ANNELER EN BÜYÜK KILAVUZUMUZDUR”

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK “ANNELER EN BÜYÜK KILAVUZUMUZDUR” Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Anneler Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı. Bugün senenin tek bir günü değil, ömrümüzün her günü baş..

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK “ANNELER EN BÜYÜK KILAVUZUMUZDUR”

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK “ANNELER EN BÜYÜK KILAVUZUMUZDUR”

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Anneler Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.

Bugün senenin tek bir günü değil, ömrümüzün her günü baş tacı yaptığımız annelerimizin günüdür diye sözlerine başlayan Başkan Vekili Tutuk, mesajına şöyle devam etti;

“Şefkatin, merhametin ve fedakârlığın sembolü olan annelerimiz her ne koşulda olursa olsun seven, koruyan, kollayan ve evlatlarına kol kanat gerendir. Mutluluğumuzla mutlu olan, üzüntümüzle bizimle birlikte kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak bizlerin asli görevlerinden biridir. Anne sevgisi bir güne sığdırılamayacak kadar büyüktür. Gece gündüz demeden emek vererek bizleri büyüten, bizlerin mutluluğuyla mutlu olan annelerimiz hayattaki en büyük kılavuzumuzdur. Peygamber efendimiz “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” buyurur. Rehberimiz Kur’an-ı Kerim de de yüce rabbimiz lokman suresinde “çünkü anneler onu nice sıkıntılara katlanarak taşımıştır” diyerek anneliğin taşıdığı değeri ortaya koymuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor, her birine esenlikler diliyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL