Genel Güncel

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK KURUM MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Gümrük Müdürü Ali İhsan Bilgetürk, Yalova Liman Başkanı Hakan Pekşen ve İl Göç İdaresi Müdürü Salih Soner Coşkun’u makamlarında ziyaret etti. Gümrük Müdürü Ali..

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK KURUM MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Gümrük Müdürü Ali İhsan Bilgetürk, Yalova Liman Başkanı Hakan Pekşen ve İl Göç İdaresi Müdürü Salih Soner Coşkun’u makamlarında ziyaret etti.

Gümrük Müdürü Ali İhsan Bilgetürk ziyaretinde Başkan Vekili Tutuk’a, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ile Belediye Meclis Üyesi İnanç Kaya’da eşlik etti. Misafirperverlikleri için kurum müdürlerine teşekkür eden Başkan Vekili Tutuk; “Şehrimiz için yapmış olduğumuz çalışmalar yanında kentimize hizmet eden kurum müdürlerimizi de fırsat buldukça ziyaret ederek yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler alıyor, biz de kendi çalışmalarımızı ve projelerimizi aktararak karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizleri kabul eden ve en iyi şekilde ağırlayan kurum müdürlerimize teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL