Bölge Genel

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE GAZETESİ’NİN 3’ÜNCÜ SAYISI YAYINDA

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE GAZETESİ’NİN 3’ÜNCÜ SAYISI YAYINDA   Çiftlikköy Belediyesi Gazetesi’nin 2020 yılındaki son yayını olan Aralık sayısı yayına girdi. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın ve belediyenin son 3 aylık..

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE GAZETESİ’NİN 3’ÜNCÜ SAYISI YAYINDA

ÇİFTLİKKÖY BELEDİYE GAZETESİ’NİN 3’ÜNCÜ SAYISI YAYINDA

 

Çiftlikköy Belediyesi Gazetesi’nin 2020 yılındaki son yayını olan Aralık sayısı yayına girdi. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın ve belediyenin son 3 aylık periyottaki faaliyetlerinin yer aldığı 3. Sayısı, hem e-gazete olarak hem de basılı gazete olarak yayınlanıyor. Gerek Çiftlikköy Belediyesi’nin resmi internet sitesi www.yalovaciftlikkoy.bel.tr adresinden, gerekse gazetenin ilk sayfasında yer alan karekod sayesinde arzu edenlerin cep telefonları ile elektronik ortamda da e-gazete formatında rahatlıkça ulaşabildiği Çiftlikköy Belediyesi Gazetesi’nin ilçeye dağıtımı da yapılmaya başlandı.

Çiftlikköy Belediyesi Basın Birimi tarafından 8 sayfa olarak hazırlanan ve kuşe kağıda basımı yapılan gazetenin içinde okuyucuların Çiftlikköy’le ilgili genel bilgilerini yoklamalarını sağlayacak bulmaca köşesi de yer alıyor. Gazetenin manşet haberini ise geçtiğimiz ayın başında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan tarafından bizzat takdim edilen ‘Sıfır Atık Ödülü’ ve Çiftlikköy Belediyesi’nin 500 Bin TL tutarındaki hibe projesi oluşturuyor.

Gazeteyi inceleyen Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, vatandaşlara Çiftlikköy Belediyesi’nin çeşitli faaliyetleri ile ilgili doyurucu bilgiler vermeyi hedeflediklerini ifade ederek, “İnsanlar Çiftlikköy’den veya Türkiye’nin ya da dünyanın herhangi bir yerinden diledikleri an gazetemize erişebiliyorlar, keyifle okumalarını diliyorum” dedi.

Çiftlikköylü vatandaşlar da belediye gazetesine e-gazete formatında cep telefonlarından ulaşılabilir olmasının büyük bir kolaylık sağladığını belirterek gazeteyi çok beğendiklerini dile getirdiler. E-gazetemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL