Genel Güncel Gündem

FIRTINA SONRASI YALOVA BELEDİYESİ SAHADA

Yalova’da etkili olan fırtına sonrası Yalova Belediyesi, 50 araç, 300 personelle toplamda 100’e yakın şikayete müdahale etti. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, bölgede oluşan hasarları yerince inceledi. Dün ve..

FIRTINA SONRASI YALOVA BELEDİYESİ SAHADA

Yalova’da etkili olan fırtına sonrası Yalova Belediyesi, 50 araç, 300 personelle toplamda 100’e yakın şikayete müdahale etti. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, bölgede oluşan hasarları yerince inceledi.

Dün ve bugün gerçekleşen fırtınada ekipler, çalışmalarını gece-gündüz sürdürdü. Başta ana arterler olmak üzere tüm cadde ve sokaklarda çalışmalar, 24 saat aralıksız devam etti. Yalova Belediyesi yetkilileri, vatandaşların herhangi bir olumsuzluk karşısında 153 Çağrı Merkezi üzerinden ulaşabileceklerini bildirdi.

Geçmiş Olsun Yalova

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Bölgemizde meydana gelen şiddetli lodos sebebiyle özellikle kıyı şeridimizde oluşan hasarları yerinde inceledik. Ekiplerimiz canla başla çalışmalarına devam ediyor. Bu zor günlerin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Şimdiden lodos ve fırtınadan dolayı zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yalovamızda can kaybı yok. Çevre illerimizde de herhangi bir sorun olmamasını diliyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL