Güncel

HUZUREVİ SAKİNLERİ, HERSEK LAGÜNÜNÜ GEZDİ

Yalova Merkez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri, Hersek Lagününü gezdiler. Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Yalova Merkez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri, Hersek..

HUZUREVİ SAKİNLERİ, HERSEK LAGÜNÜNÜ GEZDİ

Yalova Merkez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri, Hersek Lagününü gezdiler.

Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Yalova Merkez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri, Hersek Lagününü gezdiler.

KEYİFLİ BİR GÜN

Yalova Merkez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri, Altınova Belediyesi Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Engelsiz Kuş Gözlem Kulesini ziyaret ederek, bölge hakkında bilgi aldılar. Türkiye’nin tek tapulu göl olma özelliğini de taşıyan Hersek Lagününe hayran kalan huzurevi sakinleri, Doğa Eğitim Merkezi’nde bölgeyi tanıma imkânı buldular.

7 katlı asansörlü Kuş Gözlem Kulesinde lagünde bulunan kuş türlerini seyreden misafirler, program sonunda Doğa ve Hayvanları Koruma Gönüllüleri Sözleşmesini de içeren Türkiye’nin ilk ve tek Altınova Belediyesi Doğa Pasaportunu alarak keyifli bir gün geçirdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL