Genel

KANALİZASYON HATLARI YENİLENDİ SORUN ÇÖZÜLDÜ

Yalova Belediyesi ekipleri, Bahçelievler Mahallesi Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Caddesinde başlatmış olduğu altyapı çalışmasını tamamladı. Şehit Ömer Faydalı Caddesi girişinden başlayan ve devamında Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Caddesi..

KANALİZASYON HATLARI YENİLENDİ SORUN ÇÖZÜLDÜ

Yalova Belediyesi ekipleri, Bahçelievler Mahallesi Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Caddesinde başlatmış olduğu altyapı çalışmasını tamamladı.

Şehit Ömer Faydalı Caddesi girişinden başlayan ve devamında Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi Caddesi ve Fatih Caddesi başına kadar devam çalışmalarda eski olan ve çap olarak yetersiz kalan kanalizasyon hatları yenilendi.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Yalova Belediyesi ekipleri; “Nüfus yoğunluğunun artmasından dolayı bu bölgemizde kanalizasyon hatlarımızın çapları ve kapasitesi yetersizdi. Yalova Belediyesi olarak yapmış olduğumuz incelemeler sonuncunda burada bir çalışma başlattık. Güzergah üzerindeki kanalizasyon hatlarını yenileyerek Fatih Caddesinde bulunan kolektöre hattına bağlayarak burada yaşanılan sorunu çözdük” dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL