Bölge

METİN ORAL’DAN BURUK KUTLAMA

Oral’dan buruk kutlama   Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yayınladığı mesajla Babalar Günü’nü kutladı. Geçtiğimiz ay babasını kaybeden Oral, babasız ilk Babalar Günü’nü çok eksik ve buruk kutladığını kaydetti…

METİN ORAL’DAN BURUK KUTLAMA

Oral’dan buruk kutlama

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, yayınladığı mesajla Babalar Günü’nü kutladı. Geçtiğimiz ay babasını kaybeden Oral, babasız ilk Babalar Günü’nü çok eksik ve buruk kutladığını kaydetti.

COVID-19 salgını nedeniyle bu yıl da Babalar Günü’nün aile büyükleriyle kontrollü olarak kutlanacağını hatırlatan Başkan Oral, “Alınan bu tüm önlemler hepimizin, büyüklerimizin, küçüklerimizin sağlığı için. Sabırlarından dolayı başta büyüklerimiz ve gençlerimiz olmak üzere kurallara uyan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

BABASIZ İLK BABALAR GÜNÜ

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, geçtiğimiz ay babası Ahmet Oral’ı kaybetmişti. Bu yıl ki Babalar Günü’nü çok eksik ve buruk kutladığını kaydeden Başkan Oral, şöyle devam etti; “Babalarımız toplumdaki sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temel direğidir. Babalar evlatlarına her zaman yol göstericidir. Benim babam da benim için öyleydi. Hayatı boyunca maddi, manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan babalarımızdır. Onların en önemli gayesi çocuklarını toplumda maddi ve manevi olarak en iyi şekilde yetiştirip, en iyi imkânlara kavuşmalarını sağlamaktır.

“SADECE YILIN BİR GÜNÜ DEĞİL”

Hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalarımız, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti mutlulukla sarf etmektedirler. Babalar çocuklarının iyilik ve başarılarıyla daima gurur duyarlar. Bu gibi özel günler, babalarımıza sevgimizi yansıtmak için bir vesile olmalı. Ancak onlara olan duygularımızı sadece yılın bir günü değil, her gün göstermeliyiz. Sevgisini her zaman üzerimizde hissettiğimiz dün, bugün ve yarın da hep yüreğimiz kadar yakınlarımızda olan babaların mutlu gününü yürekten kutluyor, hepsine saygı ve sevgilerimi sunuyorum, kaybettiğimiz babalarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL