Bölge Genel Güncel

ORAL: TÜRKİYE OLARAK SİZİN YANINIZDAYIZ

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Makedonya’da kardeş belediyeleri ziyaret etti… “Türkiye olarak sizin yanınızdayız” Yalova’nın Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Makedonya’yı ziyaret etti. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin..

ORAL: TÜRKİYE OLARAK SİZİN YANINIZDAYIZ

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Makedonya’da kardeş belediyeleri ziyaret etti…

“Türkiye olarak sizin yanınızdayız”

Yalova’nın Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Makedonya’yı ziyaret etti.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Makedonya’daki kardeş belediyelere ziyaretlerde bulundu. Ziyaretlerde konuşan Başkan Oral, “Türkiye olarak her zaman kardeşlerimizin yanındayız” dedi.

TEMASLARDA BULUNDU

Altınova Belediyesi’nin Makedonya’daki kardeş belediyeleri olan Jupa ve Studenican Belediyelerini ziyaret eden Başkan Oral, çeşitli temaslarda bulundu. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Makedonya’da Merkez Jupa Belediye Başkanı Ariyan Ibraim ve Studenican Belediye Başkanı Azem Sadİki’yi ziyaret ederek, çeşitli temaslar gerçekleştirip görüş alışverişlerinde bulundu.

“SEÇİMLER HAYIRLI OLSUN”

Makedonya temaslarıyla ilgili bilgi veren Başkan Oral, “Makedonya’da kardeş belediyelerimiz Merkez Jupa Belediye Başkanı Ariyan Ibraim ve Studenican Belediye Başkanı Azem Sadİki ziyaret ettik, başarılı çalışmalarını yerinde inceledik. Gönül köprüleri ve işbirliğimiz artarak sürüyor” dedi.

Başkan Oral, Makedonya’da gerçekleşecek seçimlerin de Makedonya halkına hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL