Bölge Genel Güncel Gündem Siyaset

ORAL: YALOVA’MIZA HİZMET ETMEK ONURDUR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Denizçalı Köyü Muhtarlığına veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Oral, “Yalova hepimizin. Yalova’mıza hizmet etmek benim için onurdur” dedi. Yalova Çiftlikköy Taşköprü Denizçalı Köyü’nde..

ORAL: YALOVA’MIZA HİZMET ETMEK ONURDUR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Denizçalı Köyü Muhtarlığına veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Oral, “Yalova hepimizin. Yalova’mıza hizmet etmek benim için onurdur” dedi.

Yalova Çiftlikköy Taşköprü Denizçalı Köyü’nde bulunan YAKAB (Yalova Katı Atık Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği) Başkanlığı’nı Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a devreden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Denizçalı Köyü Muhtarımız Hüseyin Avni Çetin’i muhtarlıkta ziyaret etti.

“ÇOK ÖNEMLİ HİZMETLER YAPILDI”

Görevi süresince Muhtar Hüseyin Avni Çetin ve köy halkıyla uyumlu bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Oral, “Yalova hepimizin. Yalova’mıza hizmet etmek benim için onurdur. Muhtarımız Hüseyin Avni Çetin’in şahsında bizlere destek ve yardımlarda bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Denizçalı Köyü Muhtarımız Hüseyin Avni Çetin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Metin Oral Başkanımız, çok önemli çalışmalar ve başarılar elde etti. Çevreye duyarlılığı ve kentimize yaptığı ciddi katkılardan dolayı biz kendisine teşekkür ederi” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL