Güncel Gündem Siyaset

“TASARRUFA DİKKAT ETMELİYİZ”

“TASARRUFA DİKKAT ETMELİYİZ” Oral: Yerli ve milli ürünlere sahip çıkalım Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Yerli Malı Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı. Vatandaşların Türk..

“TASARRUFA DİKKAT ETMELİYİZ”
“TASARRUFA DİKKAT ETMELİYİZ”

Oral: Yerli ve milli ürünlere sahip çıkalım

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Yerli Malı Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Vatandaşların Türk mallarına sahip çıkması gerektiğini söyleyen Başkan Oral, “Ülkemizde her alanda, her sektörde yeli ve milli seferberlik başlatılmıştır. Yereli ve milli teknoloji gelişerek kendi ürünlerimizi üreterek dışa bağımlılık azalmaktadır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı bu milli ve yerli seferberliği sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

“TASARRUFA DİKKAT ETMELİYİZ”

Türkiye’de üretilen yerli ürünleri satın alarak yerli sanayimizin desteklenmesi gerektiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Gündelik yaşamda tasarrufa dikkat etmeliyiz. Eşya, para, elektrik, su ve gıda tüketimi gibi birçok konuda tasarruflu davranmak ve tutumlu hareket etmek cimri olmak anlamına gelmez. Yalnızca kendimize ait olanı değil, kamuya ait, ortak kullandığımız her şeyi kendimizinmiş gibi özenle korumalıyız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL