Köşe Yazıları

VATAN HAİNLİĞİNİN TAM KARŞILIĞI NEDİR

Kemal KILIÇDAROĞLU’nun Diyarbakır ziyaretinde yaptıkları, yapmaktan kaçındıkları ve söylemlerini T.C. Vatandaşı olarak fevkalade düşündürücü bulmam, Andımızın kaldırılmasına laf edenlerin, Misakı Milli Sınırlarımıza açık açık saldıran PKK lı HDP ve sempatizanlarını..

VATAN HAİNLİĞİNİN TAM KARŞILIĞI NEDİR

Kemal KILIÇDAROĞLU’nun Diyarbakır ziyaretinde yaptıkları, yapmaktan kaçındıkları ve söylemlerini T.C. Vatandaşı olarak fevkalade düşündürücü bulmam, Andımızın kaldırılmasına laf edenlerin, Misakı Milli Sınırlarımıza açık açık saldıran PKK lı HDP ve sempatizanlarını memnun edici, yargı ile mahkum olmuş kişileri iktidara gelince salıvericem demesi Vatan Hainliği sözü ve eyleminin sınırlarını hatırlatmak adına yazma ihtiyacı gördüm.

Vatan hainliği kişilere özel midir..?

Ülkenin bölünmez bütünlüğüne kasteden, bu konuda örgüt kurup devleti yok etmeye, ülkeyi bölmeye uğraşanlar.

Türk yargısı neyle yargılıyor..

Devletin bölünmez bütünlüğüne kastedenler..

Bu yolda 42 yıldır uğraştığımız PKK teröristlerinin T.C.Devletini yıkmak için uğraşanlar..

15 temmuzda Devletimizi yok etmeye uğraşan Fetöcüler..

Yargılanmalarının sebebi nedir…

Biz mi yanlış biliyoruz…

Bunlar vatan hainleri değilmidir ?

Bu yolda siyaseten veya gizliden Yabancı ajan olarak; gezi olayları, hatta son boğaziçi üniversitesinde çıkarılmak istenen Öğrenci olaylarını koordine eden,, finanse eden,lojistik destek verenler, yargı karşısında hangi iddia ile yagrılanıyor veya yargılandı..

Devleti yıkmak, ülkeyi bölmek uğruna silahlı örgüt kurmak, yıkıcı faaliyetlerde bulunmakla yargılanmadılar mı?

Yahut yargılanmıyorlar mı?

Peki…

Yargının kararını verip bu suçlardan mahkum ettiği, PKK lı Demirtaş, Osman Kavala ve PKK mahiyetindeki diğer yargılananlara. Arka çıkmak, İktidar olursam hepsini dışarı çıkarıcam demek..

Vatan hainliği değil midir…?

Siyaset yapanlara Vatan hainliği serbest midir.

Benim ülkem ki..

Her karış toprağı şehit kanlarıyla sulanmış, ecdadımızın bize emanet ettiği kutsalımız vatanımızı bölmeye açık açık uğraşan, dillendirenlere arka çıkmak,

Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’I devirmek adına, Misakı Milli sınırlarımıza kastedenleri adeta koruma kollama altına alacağım diyen zihniyetten TÜRKİYE CUMHURİYETİNE HAYIR GELİRMİ?

Bunları mı iktidar yapacağız ey Türk milleti…

Bu nasıl bir siyasi partiler kanunudur…

Seçilmek insanı her türlü ayıbı yapmaya,

Her türlü sözü söylemeye,

Önüne gelene taciz ve tecavüzde bulunmaya,

Yolsuzluk yapıp devleti, belediyeleri soymaya hak mı kazandırıyor ..

Anayasanın amir ve değişmez hükümleri hilafına açık açık siyaset yapan ,

Milli değerler hilafına kendisini şakşaklayan hainlere açık açık destek verenlere bu kadar mı müsamaha edilecek bu ülkede..

Yahu asil olan, vekilden her zaman daha bir korunmalı, daha bir dokunulmaz olmalı siyasi karşısında..

Şu dokunulmazlık konusunu mutlaka ve mutlaka meclis ele almalı..

Mevcut sistemde Meclise girebilen veya girebilecek hainler hiç olmazsa O kutsal kürsüde istediğini söyleyemeleli,

Tamam fikir ve politika üretsin..

Ama devlet ve Millet aleyhine anayasamızın amir ve değişmez hükümlerini tartışmaya açacak sözleri nasıl söyler savunurlar…

Nedir bu Saçma sapan dokunulmazlık..

Saçma sapan Sınırsız Hürriyet…

Zillet ittifakının lokomotifi ama M.K.ATATÜRK’ün kurduğu partiyi yerle yeksan eden KILIÇDAROĞLU, Diyarbakırdaki beyanları nasıl yapabiliyor..

Yapacağım dedikleri şeyler, Devletin Bölünmez bütünlüğüne kasdedenlerin salıverilmesini sağlamak ne demektir.

Açık açık Türk Yargısına da, devletin anayasasına da karşı sözler değil midir?

Bu kadar hayasız ve akıl almayan politikalarla siyaset yapan bu adam mı benim ülkeme Cumhurbaşkanı olacak?

Maalesef toplu ortamlarda karşılaştığım, görünürde aklıselim ,yaşça olgun olmasını düşündüğüm öylesine kafayı yemiş seçmen kitlelerine rastlıyoruz ki.

Haplanmış gibicessine Sırf R.T.E. düşmanlığını kafalarına koyarak hiçbir doğruyu düşünemeyen, sapıtmış ideolojik saplantılar içinde bu Zillet ittifakı taraftarı olduklarını söyleyebilen zavallıları az da olsa görmek hakikaten T.C.vatandaşı olarak insanı hayretlere düşürüyor.

ABD nin dolarları bu kadar mı tatlı arkadaş, nasıl bir empoze edici faaliyetlerle bu zavallılar haplanıyor

Bütün dünyanın takdir ettiği T.C.Devleti ve bu devleti 20 yıldır yöneten Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 20 yıllık icraatlarından hiçbirini görmek istemeyen, kabul etmek istemeyen akıllarını yitirmiş zavallılara rastlamak insanı üzüyor.

Kusura bakılmasın, 20 yıldır Türkiye Cumhuriyetinin AB ve hatta dünya devletleri karşısında sağladığı saygınlığını bu Zillet ittifanının tezgahı ile ülke onların iktidarına bırakacak bir Türk Toplumu olduğuna inanmıyor ve Zillet ittifakının rezil olacağına adım kadar emin olmama rağmen, bari şurda… şurda . doğru, ama burada şu yanlış bile demeden sadece nefretle R.T.E. düşmanlığına laf edenleri ben şahsım adına söylüyorum, Vatanseverliklerini sorgulamaları gerektiğine inanıyorum. Ama bu sorgulamayı yapacak akıl ve düşüncelerini de yitirdikleri kanaatindeyim.

T.C. Anayasasını hiçe sayan, Teröre açık destek veren Kılıçdaroğlu ve avanesi, Türkiye için siyaset üretmiyor, yıkılıp, dağılıp yok olmasını isteyen emperyalistlerin adeta uşaklığını yaptığı bu kadar apaçık iken, seçmeninde bari akıllı insanların olabileceği ümidiyle…

“Vatan hainliği “ nin sınırlarının nereye kadar olduğunun önemle düşünülmesi gerektiğine inanıyorum.

Saygılarımla…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL