Gündem

YALOVA BELEDİYESİ SPOR ALANLARININ YAPIMINA BAŞLADI

Yalova Belediyesi tarafından mahallelerde yapılacak olan spor alanlarının 5’inin yapımına başlandı. Gençlerin keyifle vakit geçirebileceği ve toplamda 7 farklı noktada yapılacak olan spor alanlarının incelemesini Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa..

YALOVA BELEDİYESİ SPOR ALANLARININ YAPIMINA BAŞLADI

Yalova Belediyesi tarafından mahallelerde yapılacak olan spor alanlarının 5’inin yapımına başlandı. Gençlerin keyifle vakit geçirebileceği ve toplamda 7 farklı noktada yapılacak olan spor alanlarının incelemesini Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk yaptı.

Başkan Vekili Mustafa Tutuk tarafından geçtiğimiz aylarda gençlere müjdelenen spor alanlarının yapımı kısa süre içerisinde tamamlanacak. Gençlerin sportif faaliyetlerini mahallelerinde sürdürmeleri adına başlatılan proje ile birlikte binlerce gence yeni alan oluşturulacak.

Spor Alanlarımız Toplam 7 Yerde Yapılacak

“Gençlerimizin daha kaliteli vakit geçirirken zamandan da tasarruf etmelerini sağlayacağız” diyen Tutuk, “Basketbol sahalarından halı sahalara, tenis kortlarından kaykay pistlerine kadar spor alanlarımız birçok amaçta faaliyet gösterecek. Bu projemiz ile birlikte hem gençlerimizin yanında oluyor hem de spora yönlendirmeyi hedefliyoruz. Postacı ve Seda Sokak’ta yapımına başlanan spor alanlarımızı ekibimle birlikte inceledik. Kısa sürede tamamlanacak ve inanıyorum ki gençlerin gözdesi olacak. Şimdiden önce gençlerimize ardından tüm Yalovamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL