Genel Güncel Gündem

YALOVA BELEDİYESİ VE TUFAG ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, TUFAG özel gecesine katıldı. Programda Yalova Belediyesi ve TUFAG arasında karşılıklı işbirliği protokolü imzalandı. TUFAG özel gecesine Başkan Vekili Tutuk ile birlikte Yalova Valisi..

YALOVA BELEDİYESİ VE TUFAG ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, TUFAG özel gecesine katıldı. Programda Yalova Belediyesi ve TUFAG arasında karşılıklı işbirliği protokolü imzalandı.

TUFAG özel gecesine Başkan Vekili Tutuk ile birlikte Yalova Valisi Muammer Erol, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol,AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin, Ahmet Sarıduman ve diğer protokol üyeleri katılım sağladı.

Birbirinden güzel gösterilerin düzenlendiği gecede sahneye çıkan Başkan Vekili Tutuk, “37 yılda büyük yol kat edildi. Bu süreçte TUFAG olarak hem şehrimizin tanıtımına katkı sağladınız hem de ülkemizi çeşitli festivallerde temsil ettiniz. Bu zamana kadar emeği geçen herkesi kutluyorum. Yalova’mızın kültürel ve sosyal hayatına renk kattınız. Şimdi ise karşılıklı işbirliği protokolüne imza atıyoruz. Bizler bu protokolle TUFAG’ın Yalovalı gençlerimizi yetiştirmesine destek olurken TUFAG’da Yalova’mızın tanıtımına katkı sağlamaya devam edecek” dedi.

Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile Rahmiye Palabıyık TUFAG (Turizm Folklor Araştırma Geliştirme) Vakfı Başkanı Birol Aslan arasında işbirliği protokolü imzalandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL