Bölge

YALOVA’DAN, KÖRFEZE KARGOYU ULAŞTIRAMADILAR!

YALOVA’DAN, KÖRFEZE KARGOYU ULAŞTIRAMADILAR! PANDEMİ döneminde haklarında her gün onlarca şikâyet duyduğumuz kargo şirketlerinin beceriksizlikleri devam ediyor. Yapılan hatalarla vatandaşları sürekli mağdur eden kargo şirketleri, gün geçmesin ki hata yapmasın. Cengiz Kaya isimli..

YALOVA’DAN, KÖRFEZE KARGOYU ULAŞTIRAMADILAR!

PANDEMİ döneminde haklarında her gün onlarca şikâyet duyduğumuz kargo şirketlerinin beceriksizlikleri devam ediyor.

Yapılan hatalarla vatandaşları sürekli mağdur eden kargo şirketleri, gün geçmesin ki hata yapmasın. Cengiz Kaya isimli vatandaş sosyal medya üzerinden isyan etti. Kocaeli’de ikamet eden Cengiz isimli vatandaş Yalova’dan almış olduğu balları Yalova MNG Kargoya verdi. Teslim yeri Körfez MNG Kargo olan ürünlerini alan vatandaş gelen paket karşısında şoka girdi.

Özel paketleme ücreti verdiği halde gelen balların kavanozu kırılmış halde geldi. Cengiz Kaya mağduriyetini sosyal medya üzerinden şu sözlerle dile getirdi:

‘’Yalova’dan almış olduğum kestane ballarım Yalova MNG Kargo ve Körfez MNG Kargo tarafından bu şekilde teslim aldım özellikle 10 tl de özel paketleme ücreti vermeme rağmen evinize ekmek götürüyorsunuz bu işten her meslekte illa ki çürük elma çıkıyor. MNG Kargo’da bu işi iyi bilip adam gibi yapanlara bırakın bari başkaları ekmek yesin sizde gidin sokaklarda köpek taşlayın hadsizler’’

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL