Bölge Güncel Gündem

YILDIRIM, “DAHA MUTLU BİR ŞEHİR OLMASINA VESİLE OLACAK”

YILDIRIM, “DAHA MUTLU BİR ŞEHİR OLMASINA VESİLE OLACAK” 14 Millet Bahçesiyle beş milyon metrelik yeni yeşil alana kavuşacak Kocaeli, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla daha güzel bir geleceğe hazırlanmaya devam ediyor. Gelecek..

YILDIRIM, “DAHA MUTLU BİR ŞEHİR OLMASINA VESİLE OLACAK”

YILDIRIM, “DAHA MUTLU BİR ŞEHİR OLMASINA VESİLE OLACAK”

14 Millet Bahçesiyle beş milyon metrelik yeni yeşil alana kavuşacak Kocaeli, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarıyla daha güzel bir geleceğe hazırlanmaya devam ediyor. Gelecek nesillere mutlu oldukları bir kent bırakmak için yoğun bir tempoda çalışan Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Karamürsel Millet Bahçesi’nin yapılacağı alanda inceleme gerçekleştirdi. Kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra yenileme ve gelişim çalışmalarıyla Millet Bahçeleri ile Kocaeli’nin çehresini değiştirdiklerini dile getiren Başkan Büyükakın, “Millet Bahçemiz 11 bin 758 metrekare proje alanıyla Karamürsel’in güzelliğine güzellik katacak. Yeşil alanlarıyla, Millet Kıraathanesiyle ve sosyal donatılarıyla Karamürsel Millet Bahçemiz, daha güzel bir Kocaeli için atılmış bir mühür olacak” dedi.

“İNSANIMIZIN BİZDEN NE İSTEDİĞİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ”
Çalışmanın tüm detaylarını Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Sait Mete ve teknik ekiple birlikte değerlendiren Başkan Büyükakın, “Eğitimden sağlığa, ulaşımdan gençlik hizmetlerine, altyapıdan çevre yatırımlarına kadar büyük bir alanda yepyeni bir Kocaeli, yepyeni bir Karamürsel inşa ediyoruz” ifadelerini sarf ediyoruz dedi. Başkan Büyükakın “Karamürsel Millet Bahçemiz de işte bu çalışmalardan bir tanesidir. Durmadan üretmeye, kentimizi geliştirmeye, çocuklarımızın çok daha mutlu olduğu yaşam alanlarını şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz. İnsanımızın bizden ne istediğini de çok iyi biliyor, bunun için ekibimizle yoğun bir tempoda çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

YILDIRIM, “DAHA MUTLU BİR ŞEHİR OLMASINA VESİLE OLACAK”
“Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte, çocuklarımıza, gençlerimize, yaşlılarımıza, engellilerimize, kadınlarımıza yönelik özel projelerle sosyal destek programlarıyla hemşerilerimize her türlü hizmet götürüyoruz” diyen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ise, “Tahir Başkanımızla ilçemize eser kazandırmaya devam ediyoruz. Millet Bahçemiz o kadar güzel olacak ki burada tebessümle oynayan çocuklar ve onları izleyen aileler Karamürsel’imizin daha mutlu bir şehir olmasına vesile olacak. Gençler burada eğlenecek, sohbet edecek, gezecek ve manzaranın keyfini çıkartacak. Bu projenin mimarı olan Tahir Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Karamürsel Belediyesi olarak bizler de bu proje için elimizden gelen katkıyı veriyoruz” ifadelerini sarf etti.

SAİT METE, “DURMADAN ÇALIŞAN TAHİR BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”
“Şehrimizi daha yeşil hâle getirene kadar, Millet Bahçelerimizle, fidan dikimleriyle ve diğer faaliyetleriyle durmadan çalışan Tahir Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diyen AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Sait Mete ise, “Millet Bahçemiz, oturma alanları başta olmak üzere engelli kardeşlerimiz için de yeni bir soluk merkezi olacak. Karamürselli vatandaşlarımızın dinleneceği, yeni arkadaşlıkların kurulacağı Millet Bahçesi için Tahir Başkanımıza bir kez daha şükranlarımı ifade etmek istiyorum. Bizlerin en büyük gücü, altına imza attığımız hizmetlerdir. Bunu hiçbir zaman unutmadan hizmet eden Tahir Başkanımız, Kocaeli ve Karamürsel için proje üretmeye, eser inşa etmeye devam ediyor. Kendisinden Allah razı olsun” diyerek açıklamasını tamamladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL