Genel

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’DAN ANKARA ÇIKARMASI

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ankara’da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü programı ile Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katıldı. Başkan Vekili Tutuk ile..

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’DAN ANKARA ÇIKARMASI

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ankara’da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü programı ile Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katıldı.

Başkan Vekili Tutuk ile birlikte AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek Battal, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel ve Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman’da katılım sağladı.

Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı sonrasında Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi’yi, İl Başkanı Muğlim Bağatar ile makamında ziyaret eden Başkan Vekili Tutuk, Yalova Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmaları ve devam eden projeler hakkında bilgiler vererek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Ardından Başkan Vekili Tutuk ile İl Başkanı Bağatar, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürü Turan Konak ile İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’e ziyarette bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL