Genel

PARKTA BULUNAN BANKLAR YAKILDI

Yalova Dere Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Abdulkadir Efendi Parkı’nda bulunan banklar kimliği belirsiz kişiler tarafından yakıldı. Geçtiğimiz günlerde aynı şekilde banklardan sökülen ve yakılan tahtalar yine yerlerinden sökülerek ikinci sefer..

PARKTA BULUNAN BANKLAR YAKILDI

Yalova Dere Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Abdulkadir Efendi Parkı’nda bulunan banklar kimliği belirsiz kişiler tarafından yakıldı.

Geçtiğimiz günlerde aynı şekilde banklardan sökülen ve yakılan tahtalar yine yerlerinden sökülerek ikinci sefer yakılmış olarak bulundu. Yalova Belediyesi tarafından tekrar onarılan banklar kullanılabilir hale getirildi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Yalova Belediyesi yetkilileri; “Dere Mahallesi’nde bulunan Abdulkadir Efendi Parkı’nda vatandaşların dinlenmesi amacıyla konulan bankların tahtalarının söküldüğünü ve yakıldığını bu bölgede bulunan temizlik görevlilerimiz iletti. Bizde ekiplerimizi yönlendirerek onarımlarını gerçekleştirdik. Aradan 1 gün geçti ve maalesef bankları yine sökülmüş ve tahtaların yakılmış olduğunu gördük. Unutmayalım ki bunlar bizim milli servetimiz ve vatandaşların vergileriyle yapılan hizmetlerdir. Bu bölgede oturan vatandaşlarımızdan ricamız olacak. Böyle bir olaya şahit olduklarında lütfen 112 ve 153 numaralı telefonları arayarak ihbarda bulunmalarını rica ediyoruz” dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL