Genel

SAHİLLERİMİZ TERTEMİZ OLACAK

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü daha temiz bir Yalova için araç filosunu ve envanterini büyütmeye devam ediyor. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un göreve geldiği ilk günden beri araç filosunu..

SAHİLLERİMİZ TERTEMİZ OLACAK

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü daha temiz bir Yalova için araç filosunu ve envanterini büyütmeye devam ediyor.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un göreve geldiği ilk günden beri araç filosunu genişleten Yalova Belediyesi envanterine yeni araç ve gereçler ekledi. Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan 1 sıfır Traktör, Kumsal Temizleme ve yine kumsal temizlemede kullanılacak olan Tırmık’ı ilk test eden Başkan Vekili Mustafa Tutuk oldu.

Akasya plajında gerçekleşen tanıtımda yeni araç ve gereçler hakkında bilgi veren Başkan Vekili Tutuk; “Belediyemize yeni bir traktör kazandırdık. Bu traktörümüzün arka kısmına monte edilen kumsal temizleme ve tırmık gereçleriyle sahillerimiz daha temiz bir görüntüye kavuşacak. Plajlarımızı belediyemiz olarak güzelleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL