Kültür-Sanat

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ÇOCUKLARLA BİRLİKTE EĞLENDİ

Yalova Belediyesi’nin geçtiğimiz hafta sonu çocuklar için düzenlediği müzikli çocuk oyunu, ‘Bir Pati Hikayesi’ büyük beğeni topladı. Gösteriye, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk da katılarak çocukların eğlencesine eşlik etti…

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ÇOCUKLARLA BİRLİKTE EĞLENDİ

Yalova Belediyesi’nin geçtiğimiz hafta sonu çocuklar için düzenlediği müzikli çocuk oyunu, ‘Bir Pati Hikayesi’ büyük beğeni topladı. Gösteriye, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk da katılarak çocukların eğlencesine eşlik etti.

Yalova Belediyesi Sabahattin ve Mesude Engin Çocuk Tiyatrosu’nda 3 seans olarak gerçekleştirilen müzikli çocuk oyununa çocuklar, yoğun ilgi gösterdi. Kahkaha ve eğlence seslerinin bolca yer aldığı müzikli çocuk oyunu, minik seyircilerini mest etti. Başkan Vekili Tutuk, gösteri boyunca çocukların sevinçlerini ve heyecanlarını paylaştı.

Gösterinin sonunda konuşan Başkan Vekili Tutuk, “Sahnelenen oyunu çocuklarımızla birlikte izleyerek onların heyecanına ortak olduk. Onları güzel bir tiyatro oyunu ile buluşturmaktan ve hayal güçlerine katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz. Çocuklarımızın mutluluğu için hayata geçirdiğimiz etkinliklerimize devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL