Kültür-Sanat

‘HAYATLAR SALLANMASIN’ TİYATRO OYUNU İZLEYİCİLERLE BULUŞUYOR

Yalova Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında 21 Mart Pazartesi günü Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda tiyatro oyunu sergilenecek. ‘Hayatlarımız Sallamasın’ isimli oyun 13:00-15:00 ve 17:00 saatlerinde toplam 3 seans olarak..

‘HAYATLAR SALLANMASIN’ TİYATRO OYUNU İZLEYİCİLERLE BULUŞUYOR

Yalova Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında 21 Mart Pazartesi günü Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda tiyatro oyunu sergilenecek.

‘Hayatlarımız Sallamasın’ isimli oyun 13:00-15:00 ve 17:00 saatlerinde toplam 3 seans olarak izleyicilerle ücretsiz olarak buluşacak. Oyunu seyretmek isteyen vatandaşlar https://etkinlik.yalova.bel.tr/ adresinden izlemek istedikleri seanslar için başvuru yapabilecekler.

Tiyatro Oyununun Konusu

‘Hayatlarımız Sallanmasın’ tiyatro oyunu, bir ailenin ve bir bireyin afet anında ve sonrasında, başlarına gelebilecek durumları ve durumlar karşısında neler yapmaları gerektiğini anlatan bir tiyatro oyunudur. Tiyatro oyununda anne, baba ve iki çocuk farklı bilinçte ve tecrübede oldukları için, her birinin tecrübesi ve bilinci yansıtılacaktır. Yansıtılan karakterlerde, seyirciler kendilerini her bir oyuncu ile özdeşleştirecek ve afet anında, sonrasında ne yapılmalı ve nasıl yapılmalı sorularının cevaplarını alacaklardır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL