Gündem

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN SANAYİYE DESTEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilimizde faaliyet gösteren ve ülkemiz sanayi üretimine katkılar sağlayan Dow Aksa’nın yatırımındaki bürokratik süreci çözümleyerek sadece Yalova’ya değil, ülkemiz ekonomisine de katkı sağladı. Günümüzün ulaşım, altyapı..

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN SANAYİYE DESTEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilimizde faaliyet gösteren ve ülkemiz sanayi üretimine katkılar sağlayan Dow Aksa’nın yatırımındaki bürokratik süreci çözümleyerek sadece Yalova’ya değil, ülkemiz ekonomisine de katkı sağladı.

Günümüzün ulaşım, altyapı ve enerji piyasalarındaki endüstriyel uygulamalarının öncü malzemesi karbon elyafın üretimini yapan Dow Aksa, Yalova’daki üretim ve istihdamıyla hem şehrimize hem de ülkemize katkılar sağlıyor.

VEKİL AKYOL CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ

Dow Aksa’nın bir süredir proje çalışması devam eden yatırım planlamasındaki süreçlerle ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol yatırım ve proje detayları hakkında bilgi verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla konunun kısa sürede çözüme ulaştığını belirten Vekil Akyol; “Sayın Cumhurbaşkanımız her fırsatta sanayinin, istihdamın ve ihracatın önemini vurguluyor. Çevreci, yenilenebilir, doğa dostu olan ve kentimizdeki istihdamı arttıracak olan projeyle ilgili Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bilgileri arz ettik. Titizlikle konuyla ilgilenen Sayın Cumhurbaşkanımız, bugüne kadar olduğu gibi Yalova’mızın talepleriyle yakından ilgilenerek konuyu çözüme ulaştırdı. Bugün de Sayın Cumhurbaşkanımız ile tekrardan görüşerek bu süreçle alakalı destek ve hassasiyetleri için teşekkürlerimizi arz ettik, çevreci ve yüksek teknolojili yatırımlarımızın kentimize hayırlı, uğurlu ve bereketli olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL