Bölge Gündem

DİYANETİN YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, ülke genelinde ortaokul öğrencileri arasında Mevlid-i Nebi Haftası nedeniyle düzenlenen “Hz Muhammed (sav)’in Hayatı” temalı Gençlik Bilgi Yarışmasının sonuçları açıklandı. Ülkemiz genelinde yapılan yarışmaya katılıp Altınova İlçesinde..

DİYANETİN YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, ülke genelinde ortaokul öğrencileri arasında Mevlid-i Nebi Haftası nedeniyle düzenlenen “Hz Muhammed (sav)’in Hayatı” temalı Gençlik Bilgi Yarışmasının sonuçları açıklandı.

Ülkemiz genelinde yapılan yarışmaya katılıp Altınova İlçesinde ilk üçe giren öğrenciler, Altınova İlçe Müftümüz Recep Eren, Altınova Diyanet Gençlik Koordinatörü Ali Özdoğan, Hürriyet Ortaokulu Müdürü Murat Sezer ve İmam-Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Betül Küçükali’nin elinden ödüllerini aldılar.

Dereceye girenlere ödül

Yarışmada birinci olan Altınova Hürriyet Ortaokulu öğrencilerinden Yunus Emre Gür’e; 1 adet drone, 500₺ para ödülü, Başarı Belgesi ve Diyanet Yayınlarından oluşan kitap seti, ikinci olan Altınova İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinden Melisa Özer’e; 300₺ para ödülü, Başarı Belgesi ve Diyanet Yayınlarından oluşan kitap seti ve üçüncü olan Altınova İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinden Fatmanur Nida Kale’ye, 200₺ para ödülü ve Diyanet Yayınlarından oluşan kitap seti hediye edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL