Bölge Gündem

ORAL: EMNİYET TEŞKİLATIMIZ GURURUMUZDUR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Polis Teşkilatı’nın kuruluş 177. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Oral mesajında, “Gücünü yasalardan, desteğini halktan alan, birlik ve düzenin korunması, sürekli kılınması için..

ORAL: EMNİYET TEŞKİLATIMIZ GURURUMUZDUR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Polis Teşkilatı’nın kuruluş 177. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Oral mesajında, “Gücünü yasalardan, desteğini halktan alan, birlik ve düzenin korunması, sürekli kılınması için fedakârca çalışan Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 177. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. GURURUMUZ Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral yayınladığı mesajda, polis-halk işbirliğine vurgu yaparak, “Bu zor ama onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyorum” dedi. Emniyet Teşkilatı, birikim ve tecrübeleriyle çağın yeniliklerini, demokratik değerleri özümseyerek üstlendiği görev ve sorumluluklarım, en iyi ve en verimli şekilde yerine getirme gayreti içindedir. Teşkilatımızın sunduğu hizmetlerin yürütülebilmesi, kalitesinin arttırılarak, sürekliliğinin sağlanabilmesi için halk desteği büyük önem taşımaktadır.

“GURUR DUYUYORUZ” Emniyet güçlerimiz, hizmetinde olmaktan gurur duyduğu halkımızın güvenlik hizmetlerinde her türlü sorumluluğunun bilincindedir. Bu bağlamda vatandaşlarımızın büyük destekleri ile güvenlik hizmetlerinin daha da geliştirileceğine ve toplum destekli güvenlik hizmetleriyle de etkinliğin giderek arttırılacağına yürekten inanıyorum. Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. yıldönümü vesilesiyle, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, teşkilatımızda bu zor, zorluğu ölçüsünde de onurlu görevlerini büyük bir özveriyle yerine getirmekte olan tüm emniyet mensuplarımızın, 10 Nisan Polis Günü’ nü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL