Bölge Gündem

POLİS TEŞKİLATINA ZİYARET

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Yalova Emniyet Müdürlüğü ile Altınova İlçe Emniyet Amirliğine ziyaretlerde bulundu. İl Müdürüne ziyaret Altınova Belediye Başkanı..

POLİS TEŞKİLATINA ZİYARET

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Yalova Emniyet Müdürlüğü ile Altınova İlçe Emniyet Amirliğine ziyaretlerde bulundu.

İl Müdürüne ziyaret

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve Altınova Belediye Meclis üyesi Şaban Cineviz, Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu’nu ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatımızın 177. Kuruluş yıl dönümünü kutladılar.

Emniyet Amirliği ziyareti

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, AK Parti Altınova İlçe yöneticileri ve Altınova Belediye Meclis üyesi Hasan Karabacak, Altınova İlçe Emniyet Amiri Yavuz Kartav’ı ziyaret ederek, Polis Teşkilatının kuruluşunu kutladılar.

Ziyaretlerde konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Rabbim, ülkemizin milletimizin huzuru ve güvenliği için canla başla çalışan kahramanlarımızı korusun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL