Foto Galeri Genel Güncel

ALT YAPI ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

ALT YAPI ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR Yalova Belediyesi ekipleri, şehrin dört bir yanında kanalizasyon hatlarının yenileme çalışmalarına devam ediyor. Kirazlı Sanayi Sitesi girişinde bulunan mevcut 500’lük ana kollektörden başlayan kanalizasyon..

ALT YAPI ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

ALT YAPI ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Yalova Belediyesi ekipleri, şehrin dört bir yanında kanalizasyon hatlarının yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Kirazlı Sanayi Sitesi girişinde bulunan mevcut 500’lük ana kollektörden başlayan kanalizasyon hattı çalışması ile bu bölgede geçmişte sorun çıkaran tüm alt yapı kanalizasyon hatları yenilenmiş olacak.

Yeni yapılacak olan kanalizasyon hattının Kirazlı Sanayi Bölgesi girişinden başladığını belirten Yalova Belediyesi ekipleri; “Kirazli Sanayi Sitesi giriş noktalarından biri olan TüvTürk bölgesinden 500’lük ana kollektör kanalizasyon hattı çalışmasına başladık. Yapılacak olan kanalizasyon hattı 400 metre olup, bu hatta 400’lük ve 300’lük olmak üzere kanalizasyon boru hattını yenileyeceğiz. Yapılacak olan alt yapı çalışması bitimi ardından, bu bölgemiz yeni inşa edilen sanayi sitesi, imarlı alanların alt yapısı, Bursa Karayolu’ndan Gaziosmanpaşa Mahallesine geçiş sağlayacak köprü yapımına kadar birçok noktaya hizmet edecek” dediler

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Sitemizde yapacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL